» Gizlilik ve Güvenlik     » Kullanıcı Sözleşmesi     » Bayi Kayıt     » Bayi Girişi     » İletişim     » Turkish   » English  


ANASAYFA KURUMSAL ÜRÜNLER SERVİSLER ACURA CENTER İLETİŞİM
»   Kategoriler
»  Üye Girişi
  E-Mail Adresi
  Şifre
Üye Ol
Şifremi Unuttum
»  Arama
»   Sayfalar
  
»   Hakkımızda

Biz Acura ailesi olarak her işin başı sağlık felsefesinden yola çıkarak 15 yılı aşkın bir süredir sağlıklı bir yaşamın yeni yollarını aramaktayız. 1992 yılında kurulan firmamız dinamik ve deneyimli kadrosu ile yurtiçi ve yurt dışında yatırımlar yaparak sağlık sektöründe ilklere imza atmış ve bu vesile ile yeni bir pazar anlayışını ortaya koymuştur. Büyük emeklerle tasarladığımız ve insanlığın hizmetine sunduğumuz ürünlerle hem müşteri memnuniyeti sağlanmış hemde bir çok aileye yeni iş sahası imkanı sunulmuştur.

Ailemiz, hizmetinize sunduğu geniş ürün yelpazesi ile insanlığın sağlıklı yaşamına katkıyı temel ilke kabul ederek bu yöndeki çalışmalarını geliştirmiş ve devamlı kendini yenilemiştir. Çalışma arkadaşlarımız ve siz değerli müşterilerimizden aldığımız güçle kurulduğu günden bugüne kadar müşteri memnniyeti, uygun fiyatlı ve yeni ürünler,Türkiye genelinde yaygın servis ağı hizmeti, yüksek kalite ve erken ürün teslimi gibi konularda gösterdiği hassasiyetten dolayı şirketimiz, sağlık sektöründe hak ettiği yerde bulunmanın gururunu yaşamaktadır. Her işin başı sağlık felsefesi ve anlayışı ile Acura ailesi olarak yanınızda olacağız. Bize vermiş olduğunuz desteğe ve güvene teşekkür ederiz.

Acura Ailesi

acura


• Anasayfa
• Hakkımızda
• Acura Center
• Bayi Girişi
• Servisler
• Ürün Kataloğu» İnsan Kaynakları
» Gizlilik ve Güvenlik
» Kullanıcı Sözleşmesi
» Basında Acura
» Teknik Servis
» İletişim BilgileriMadenler Mah. Barajyolu Cad.
Pamukova Sok. No.6 Acura Teknoloji Center Ümraniye / İSTANBUL
Tel: 444 11 48
Teknik Servis: (216) 364 38 38


acura acura acura acura acura acura
eticaret yazılımı